Hybryda w łazience

Różnorodność konfiguracji pomieszczeń przeznaczonych na łazienki sprawia, że producenci armatury sanitarnej mają szerokie pole do popisu. Dziś o kabinach prysznicowych, które korzystają z uniwersalności wielu systemów.

Hybrydowe kabiny prysznicowe

Kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem i siedziskiem to pudełko, które często wykorzystuje wannę wykonaną z akrylu, żeliwa lub stali. Na obwodzie wanny znajdują się ściany prysznicowe, a górna część może być otwarta lub zamknięta w zależności od modelu.

Taka połączona konstrukcja pozwala skonsolidować wszystkie zalety nowoczesnych wanien, takich jak jacuzzi lub hydromasaż i wszystkie zalety kabin prysznicowych, takich jak prysznic z hydromasażem, natryski kaskadowe lub deszczowe.

Połączone kabiny prysznicowe różnią się znacznie swoimi dużymi wymiarami od konwencjonalnych kabin prysznicowych. Z tego powodu tego typu modele sanitarne mogą być zalecane tylko w przypadku łazienki o dużej powierzchni.

Zalety typu kombinowanego

– połączenie wszystkich zalet wanny i kabiny prysznicowej w jednym projekcie;
– duża różnorodność modeli;
–możliwość wyboru typu otwartego lub zamkniętego.

Minusy typu kombinowanego

– wysoki koszt.

Jak wybrać kabinę prysznicową do łazienki na podstawie jej rozmiarów, kształtu brodzika i materiału?
W zależności od rodzaju konstrukcji i konkretnego modelu kabiny prysznicowe mogą mieć różne wymiary. Wybierając dla siebie optymalny model prysznica, oprócz jego funkcjonalności, należy wziąć pod uwagę powierzchnię łazienki i niektóre cechy lokalizacji komunikacji w łazience.

agrosalon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.