Poznaj niezbędne wyposażenie gospodarstwa czy centrum ogrodniczego

 Jeżeli jesteś na etapie wyposażania swojego warsztatu, centrum ogrodniczego czy gospodarstwa rolniczego – poniżej opisujemy najczęstsze elementy takie jak np. szybkozłączki ogrodowe, węże do nawadniania i bębny na węże.

1. Poznaj korzyści wynikające z wyboru szybkozłączek ogrodowych od Water-Star

2. Szybkozłączka ogrodowa – z jakiego materiału jest wykonana?

3. Bębny na węże – uporządkuj swoją przestrzeń

4. Węże do nawadniania i bęben do zwijania węża – zacznij kompletować ekwipunek do swojej firmy lub ogrodu

Poznaj korzyści wynikające z wyboru szybkozłączek ogrodowych Water-Star

Przede wszystkim warto zwrócić tu uwagę na fakt, że podłączenie jest wyjątkowe proste. Złączki do węży ogrodowych obsługują także różnorodny zakres ciśnień oraz zapewnianą doskonałą szczelność. Na uwagę zasługuje także solidność ich wykonania oraz niezawodność. Jedną z podstawowych wartości stanowi także bezpieczeństwo dla otoczenia.

Szybkozłączka ogrodowa

Możesz dodatkowo liczyć na duże przepływy oraz przyjazny, ergonomiczny kształt, który zdecydowanie ułatwia proces użytkowania. Oferowane złącza ogrodowe występują zarówno w wersji z zaworami jak i bez.

Szybkozłączka ogrodowa – z jakiego materiału jest wykonana?

Najczęściej spotykany materiał, z którego wykonuje się szybkozłącza do węży ogrodowych to mosiądz MS 58. Cechuje się on wysokim stopniem odporności w porównaniu do innych tworzyw sztucznych. Prostota wykonania gwarantuje szansę operowania takimi złączami do węży ogrodowych nawet przy wykorzystaniu tylko jednej dłoni. Szybkozłaczki ogrodowe sprawdzają się w wielu branżach.

Wąż do nawadniania ogrodu

Warto także wspomnieć o tym, że szybkozłączka do węża ogrodowego posiada również specjalne pierścienie, których celem jest uszczelnienie ich w najwyższym stopniu.

Przewody nawadniające na polu rolnym

Bębny na węże – uporządkuj swoją przestrzeń

Wózki na węże zapewniają ład i porządek. Występują zarówno w postaci mobilnej, jak i stacjonarnej. Taki bęben na wąż to synonim uporządkowanej przestrzeni w Twoim ogrodzie czy działce, ale nie tylko. Z powodzeniem sprawdzi się także w przemyśle, w warsztacie czy profesjonalnym centrum ogrodniczym. Wózek na wąż jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, który zapobiegnie splątywaniu.

wózek na wąż

Węże do nawadniania i bęben do zwijania węża – zacznij kompletować ekwipunek do swojej firmy lub ogrodu

Podsumowując – węże do podlewania, przewody nawadniające i bębny do węży to częste elementy wyposażenia profesjonalnego warsztatu czy centrum ogrodniczego. Oferowane produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Węże do nawadniania ułatwią pracę Twoją i Twoich pracowników. Taki bęben do zwijania węża sprawdzi się także w rolnictwie. Ułatwianie sobie pracy tkwi u podstaw dobrze zorganizowanego gospodarstwa.

szklarnia z wężami nawadniającymi