Nowoczesne ściany: na co warto postawić?

Piękna ściana to wspaniała ozdoba każdego wnętrza, warto zatem staranniej wybierać materiały, jakimi ma ona zostać wykończona. Możliwości jest sporo, a tapeta już dawno przestała być jedyną alternatywą dla farby ściennej. Na co warto postawić w chwili, gdy ściana ma się stać wspaniałą dekoracją pokoju urządzonego w nowoczesnym stylu?

Nowoczesne ściany

Miłośnicy nowoczesnego stylu wciąż chętnie sięgają po drewno, które doskonale radzi sobie z konkurencją. Drewniane panele można przecież układać na wiele sposobów, tworząc z nich na ścianie intrygujące kompozycje. Można też ścianę ozdobić marmurowymi płytkami, które w nowoczesnych wnętrzach również zaczynają się pojawiać coraz częściej. Dla tych, którzy nie mogą się zdecydować, dobrym rozwiązaniem będzie łączenie ze sobą na jednej ścianie płytek drewnianych z marmurowymi. Przy odrobinie pomysłowości można w ten sposób stworzyć wyjątkową aranżację.

Na co jeszcze warto postawić?

We wnętrzach o charakterze industrialnym świetnie sprawdzi się ściana z cegły. Tam, gdzie nowoczesność ma być połączona z zamiłowaniem do zieleni, można postawić na nowoczesny ogród na ścianie. Możliwości montowania donic na tej pionowej powierzchni jest coraz więcej, a efekty, jakie można osiągnąć w ten sposób, zadowolą każdego.

krolestwolazienek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.