KS System, czyli sprawdzony mechanizm zawieszania zasłon i firan

W każdym pomieszczeniu z oknami czy to mieszkalnym, biurowym, czy hotelowym przydadzą się odpowiednie osłony okienne chroniące przed negatywnymi czynnikami z zewnątrz. Ich wybór jest różny, mogą to być żaluzje, rolety, zasłony czy firany. W domu nieodzownym elementem dającym właściwą przytulność są najczęściej firany z zasłonami. Nie trzeba męczyć się z ich zawieszaniem, przesuwaniem i ustawianiem ich w prawidłowy sposób, wszystkim tym może zająć się nowoczesny KS System, czyli specjalny system szyn zasłonowych.

Dlaczego KS system przyda się w każdym domu?

Mechanizm pozwala na przyspieszenie prac związanych z dekorowaniem pomieszczenia mieszkalnego odpowiednimi, pasującymi do wnętrza osłonami okiennymi. W domu jest wiele okien, zawieszenie firan i zasłon w każdym takim miejscu z KS systemem nie będzie trudne czy czasochłonne. Umieszczana tam tkanina jest bezpieczna, nie zniszczy się, nie widać na niej śladów żadnych śladów. Montaż takiego produktu jest bezproblemowy, nie trzeba do tego zadania fachowca czy specjalistycznych urządzeń montażowych. KS System jest skonstruowany w ten sposób, że można go przymocować do różnych miejsc, między innymi do sufitu albo do ściany, w zależności, gdzie jest wygodniej i gdzie będzie bardziej pasował w danym pokoju. Nadaje się też do różnych okien, w tym także do tych nietypowych, o odmiennych kształtach, na przykład półokrągłych czy trójkątnych. Całość wykonana jest z materiałów odpornych zarówno na te czynniki, które występują w domu, jak i na te pochodzące z zewnątrz, jak na przykład na promienie słoneczne.

Dostępność tego produktu w różnych ciekawych kolorach

Różnorodność kolorystyczna jest ważnym punktem, który często bierze się pod uwagę, zwłaszcza, jeśli wybiera się elementy wyposażenia wnętrza mieszkalnego. Z KS Systemem nie trzeba się decydować tylko na standardowy biały kolor tego produktu, w ofercie jest znacznie więcej propozycji, między innymi kolor: czarny, złoty, szary, brązowy, czerwony, zielony, beżowy, żółty. Wykończenie każdej takiej szyny jest na odpowiednim poziomie, pozwalającym utrzymywać taki artykuł na widocznym miejscu. Producent postarał się o to, żeby KS System był nie tylko mechanizmem użytkowym, funkcjonalnym, jest to także przedmiot dekoracyjny, podobnie jak standardowy karnisz, którego tak często używa się do eksponowania firan i zasłon w domu. Jest to produkt o dużej trwałości, nawet przy intensywnym użytkowaniu mechanizmu, jedna taka szyna może wytrzymać znaczny ciężar tkaniny, nawet do 8kg.