Czy wiesz, czym wyróżnia się lodówka Side by Side na tle innych urządzeń?

Nietypowa lodówka Side by Side od marki Samsung jest coraz chętniej nabywana przez konsumentów, którzy szukają do swoich kuchni wyjątkowych sprzętów. Kostkarka wbudowana w drzwi, dyfuzor wody, kamera umieszczona wewnątrz – to tylko początek listy nowoczesnych funkcji i zastosowanych technologii. Z tego artykułu dowiesz się, czy warianty Side by Side mogą być dobrym rozwiązaniem także w Twoim domu bądź mieszkaniu. Poznaj możliwości tego urządzenia!

Lodówka Side by Side – sprzęt, który docenią nawet wymagający konsumenci

Sprzęty kuchenne bywają intensywnie użytkowane. Nie ma co się temu dziwić, skoro przygotowujemy posiłki nawet kilka razy dziennie. Dlatego użytkownicy tych urządzeń chcą mieć pewność, że wybierają to, co najlepsze. Oferowane przez markę Samsung lodówki Side by Side są doskonałym przykładem tego, że projektowane sprzęty mogą zachwycać. Począwszy od ciekawego, designerskiego wyglądu, aż po funkcje, obok których trudno jest przejść obojętnie. 

Na samym wstępie warto podkreślić, że lodówka Side by Side może mieć różne zastosowanie. Takie urządzenia znajdziemy zarówno w domach i mieszkaniach, jak i dużych firmach bądź małych biznesach. Jej użytkowanie daje nam tak wiele możliwości, że urządzenie to stało się popularne w wielu branżach. 

Co lodówki Side by Side odróżnia od ich konkurentów? Przede wszystkim znajdziemy tutaj nowinki technologiczne trudne do znalezienia  w innych lodówkach takie jak  takie jak kompresor Digital Inverter czy funkcję Twin Cooling. Na uwagę zasługuje także dostępność różnych wariantów kolorystycznych. To istotny aspekt dla osób, które kochają urządzać wnętrza i przywiązują do nich uwagę. 

Lodówka Side by Side – czarna, biała czy srebrna?

Twoja lodówka może być biała, czarna, a może być także i srebrna. Na co się zdecydować, jeżeli wybór jest tak różnorodny? Wybierz samodzielnie wariant, który po prostu podoba Ci się najbardziej oraz pasuje do aranżowanej przestrzeni. Pamiętaj, że na białej powierzchni zabrudzenia mogą być widoczne nieco bardziej, dlatego pielęgnacja takiego urządzenia będzie zajmowała trochę więcej czasu. Ten kolor ma jednak sporą zaletę – nie pomniejsza wizualnie pomieszczenia, a jeżeli mówimy tutaj o wysokim połysku, możemy liczyć nawet na efekt odbitego światła. Czarna lodówka doskonale wygląda we wnętrzach o ciemnej kolorystyce. Kuchnia staje się eleganckim i wyjątkowym pomieszczeniem, jeżeli postawimy na czarne AGD.

Lodówka Side by Side – wymiary urządzenia

Jeżeli chodzi o wymiary urządzenia, warto podkreślić, że przy poszczególnych wariantach od marki Samsung będą one dokładnie takie same, natomiast pojemność pozostanie nieco inna. Przed zakupem warto upewnić się, czy wybrany sprzęt oferuje nam to, czego akurat potrzebujemy. W końcu możemy wykorzystywać go w celach prywatnych lub użytkować w prowadzonej firmie. Różna może być też waga urządzenia, co okazuje się istotne, jeżeli musimy przewieźć je w inne miejsce, a nie posiadamy profesjonalnego sprzętu.